"Spastik Oğlunu Hayvanat Bahçesine Bırak" Sözleri Çılgın Sedat'ı Çileden Çıkardı

04 Temmuz 2017
Reklamlar

Survivor 2017 yarışmacısı Çılgın Sedat hakkında sık sık engelli oğlu üzerinden ağır eleştirilere yapılıyordu. Bu defa bir takipçisi "Spastik oğlun hayvana benziyor, bırak hayvanat bahçesine kurtul" diye çok çirkin bir yorum yazdı. Ünlü şarkıcı bu sözleri bir bir ifşa edip yargı önünde bu işiyle hesaplaşacaklarını duyurdu.

"SENİ BULDURUP ADALET ÖNÜNDE HESAP SORMAZSAM ADAM DEĞİLİM"

Takipçisinin çirkin sözlerini bir bir ifşa eden Çılgın Sedat fotoğrafın altına şu notu düştü: Bir insan bunu yazar mı be? Vicdansız şerefini yitirmiş sen adamsan ya da kadınsan yüreğin var ise karşımda söyleyeceksin bunu ama yargı var. Bende Siraçıma şeref namus sözü seni buldurup da adalet önünde hesabını sordurmazsam adam degilim. Okuyan dostlar Allah rızası için birkaç kişisiniz aradan reklam yapma diyen sizin de allah kitap korkunuz vicdanınız varsa vazgeçin b.k atmakdan artık evladıyla reklam yapan da var ise RABBİM sorsun ona inşallah şimdi sizlerin de vicdanına bırakıyorum bu şerefsizi bulun hepinizden Allah razı olsun.

İşte Çılgın Sedat'ın o paylaşımı:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

4 yaşındaki bebeğini kaybeden anne bir rüya gördü hayatı değişti Odada üçüncü kişi mi vardı? Teravih namazı çıkışı facia Zuhal Topal'ın Eski Halinden Eser Kalmadı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kaçırılan 10 yaşındaki Ceylin'den şoke eden haber