Ana Sayfa
27 Eylül 2017 ( )
Reklamlar

Parayla saadet olur mu?

Fakir tesellisi olarak görünen bu laf bence bir yere kadar yanlış bir yerden sonra doğrudur.yani evli çiftimizden erkek aylık 3 bin kazanıyo.tüm kira,gıda,fatura, vs. mecburi giderleri karşılıyo.şimdi burada ;

1.kısım , erkeğin 6 bin lira kazanması saadet getirir mi ? evet getirir.

ikinci kısım bu +3 bini kadın kazansa saadet getirir mi?bana getirmez.ben kadının parasını yemem ulan dan ziyade kadın çalıştığında malum hayat müşterek evi de temizliycen yemeğide yapıcan vs. e şimdi iyi para kazanıyoruz ama bu tip işlerle birlikte kendimize vakit ayıramıyoruz.annemin dediği gibi :evin işi bitmez oğlum.ev-yemek vs. bi yardımcı tutsan kaç para maaş vericen? çocuk olsa ikisini bir arada yapacak birini buldun hadi ona ne kadar vericen?çocuğun nasıl yetiştirilicek.neticede çocuk 12-14 saat uyanık olsa 10 saat yoksun en azından.bu şekilde para saadet getirmez kanımca.

peki parayla saadet ne zaman olmaz(sadece erkek tarafından kazanılınca).6 bin kazanıyosun güzel 60 bin kazanıyosun.o zaman aile yapısı bozulmaya başlar.eğer çok sıkı değilse ki %80 i hatta %90 sıkı değil.şu şekilde gelir 50-60 bin olunca bu kez iki tarafta arkadaşları ile gezmeler yemekler çocuk tabiki de bakıcıda gün içi artık 1-2 saat görüşme. artık tatillere arkadaşları ile ayrı ayrı gitmeler.8benim etrafımda bu tip birden çok aile var.)

özetle kişiden kişiye değişir ama her aileye göre optimal rakamlar vardır üzeri saadet değil huzursuzluk mutsuzluk getirir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İnsafsız Köylü Kızı Herkesi Mest Etti.. Mağazada elle tacize isyan GÜLMEKTEN GÖZÜNÜZDEN YAŞ GELECEK RAMAZAN 30 RAMAZAN TWEETİ...