Ana Sayfa
27 Eylül 2017 ( )
Reklamlar

okulun en güzel kızı

renkli kıyafetler ile dans eden kızlı-erkekli çiftler. sevgililer gününe özel lise 1 lere özel parti harika gidiyor. o eğlencenin arasında gözümün takıldığı yer belli. tam karşımdaki masada sessizce oturan, harika kahverengi gözlere sahip kız. incecik parmaklarının arasında bir pembe gül tutuyor. adı elif. elif tartışmasız okulun en güzel kızı. sadece yüz güzelliği değil aynı zamanda nazikliği ve utangaçlığı ile de çok çekici bir kız. onu gördüğüm günden beri tutkulu bir şekilde ona aşığım fakat söyleyemiyorum işte.. en azından bugün bir sevgililer günü hediyesi gönderebildim.

yanına gidip ''erkek arkadaşın seni ekti herhalde?'' diye sordum. hehe galiba dedi gerçi kim olduğunu bilmiyorum sadece dolabımda isimsiz bir gül buldum dedi elindeki gülü göstererek. ''oooo'' demek gizli bir hayranın var diyerek gülümsedim ve omzuna dokundum. yüzü hemen kızardı. ben tam o anda içecek bir şeyler? diye sordum. olur tabi dedi. tuttuğum iki bardaktan birisini ona verdim, teşekkür etti. 15 dakika kadar diğer dans edenleri izlerken muhabbet ettik. sonra elif başını tutmaya başladı kafasını da hafif eğerek.

ne oldu elif iyi misin? diye sordum. bilmiyorum... kendimi........ uyuşuyor..... gibi... hissediyorum dedi. konuşması yavaşlamıştı

gel biraz açık havaya çıkalım diyerek onu dışarıya çıkardım. dışarıya çıktığımızda elif ''kendimi... bayılacak... gibi hissediyorum.... eve gitmeliyim'' dedi.

zorla ''ailem.... ailemi aray.. arayım beni.... als.. als..alsınlar'' diyebildi.

istersen seni ben bırakabilirim hem daha hızlı gidersin evine diye teklif ettim.

emin mis.. yük olmak istemem.. dedi. hiç sorun değil yapacak daha iyi bir işim yok emin ol dedim ve arabaya yardımımla arka koltuğa bindi.

arabayı çalıştırdığımda kalbim yerimden fırlayacak gibiydi. sonunda okulun en güzel kızını eve götürüyordum hemde benimle.. 

elin son enerjisi ile '' teşekkür ederim '' dedi ve gözlerini kapadı.

''ne demek, en sevdiğim öğrencim :)''

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cinnet getiren genç, bakın ne yaptı! Beyaz Survivor'da Devamını oku.. HÜLYA AVŞAR ve KAYA ÇİLİNGİROĞLU'NU UTANDIRAN GÖRÜNTÜLER