Nazlı Çelik'in 13 Şehidimize Vedası Yürekleri Dağladı!

01 Haziran 2017
Reklamlar

Star TV ekranlarının ana haberlerini sunan ünlü spiker Nazlı Çelik, kısa bir süre önce ziyaret ettiği Yarbay Songül Yakut'un dün akşam düşen askeri helikopterde şehit olduğu haberini sosyal medya hesabı twitter üzerinden paylaştı. Dün akşam Şırnak'ta askeri helikopterde şehit düşen 13 kahraman askerimizden birisi Yarbay Songül Yakut'tu. Ünlü haber spikeri Nazlı Çelik, bir süre önce haber için Şırnak'a gitmişti. Yapılan çekimlerde ünlü haber spikeri Nazlı Çelik, şehit olan Yarbay Songül Yakut'u da ziyaret edip, fotoğraf çektirmişti.

Sosyal medya hesabı instagram üzerinden dün akşam düşen askeri helikopterde şehit olan Yarbay Songül Yakut ile bir fotoğrafını paylaşan ünlü haber spikeri Nazlı Çelik, paylaşımının altına şu notu yazdı:Dün akşam Şırnak'ta düşen helikopterde şehit olan bir başka isim de Tümgeneral Aydoğan Aydın'dı. Ana haber spikeri Nazlı Çelik, Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın ile de beraber çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşarak şu notu yayımladı:Türkiye'nin ilk kadın jandarma komutanı Şehit Yarbay Songül Yakut, FETÖ olaylarında mesleğine bir süre devam edememiş fakat daha sonra görevine geri dönmüştü.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

10. Saniyeye Dikkat!! Hidayet, Güladiye'ye İşaret Ediyor... Leopar, avının hamile olduğunu görünce bakın ne yaptı İbretlik! Sahneye Çıktığında Garip Sesler Çıkaran Seyircileri Utandırdı Canlı Yayında Kocasının Ölüm Haberini Sundu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Türkan Şoray'dan Hayranlarını Üzen Haber!