Ana Sayfa
27 Eylül 2017 ( )
Reklamlar

Yanık

arabamı son hızda hastaneye sürüyordum. aslında eve doğru yol almıştım fakat hastaneden acil koduyla çağrıldım. önemli bir durum olmalıydı.

özel odaya girdiğimde hayatımda görmediğim bir manzara ile karşılaştım. onca yıllık yanık doktoruyum ve binlerce tedavi yaptım ama daha önce böyle bir vaka görmedim. sedyenin üzerinde duran adamın vücudunun tamamı korkunç bir şekilde yanıktı; derisi simsiyah olmuş adeta kömürleşmiş gibiydi. harap olmuş derisinin çatlaklarından kan ve iltihap akıyordu.

işin daha tuhaf ve ürkütücü tarafı o halde olmasına rağmen 3 erkek hemşire adamı zor tutuyordu. bu nasıl olabilirdi?

''bırakın beni! bırakın gideyim!'' diye bağırdı. ''burada kalamam yoksa o beni tekrar bulur'' içimden nasıl bir adam ki bu bu adamı böyle bir hale getirebilmiş diye düşündüm.

hemşirelerden birisi ''doktor! galiba travmanın etkisi ile saçma sapan şeyler söylüyor ve geldiğinden beri daha önce öldüğünü söylüyor bize.'' dedi.

hasta yine bağırmaya başladı ''doğum tarihim: 4 aralık 1969 / ölüm tarihim: 31 nisan 2015 ve o benim için geliyor, bırakın beni!''.

insanların travma esnasında saçmaladıklarını, olmayacak şeyler söyleyebildiklerini biliyorum. fakat bu adamda farklı bir şeyler var, çok fazla kendinde gibi görünüyor. hem de o kadar acıya rağmen.

ona bir kaç adım daha yaklaşarak yaralarını yakından incelemeye başladım. vücut yapısını incelediğimde iyice şok oldum ve dilimden şu soru dökülüverdi.

sen nesin?

bir anda bağırmayı ve hemşireler ile mücade etmeyi bıraktı. yavaşça bana doğru döndü, gözlerime dim dik baktı ve yavaşça konuştu.

''ben kenan akça. cehennemden kaçabilen ilk insan''

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Halisdemir ByLock kullanıcısıydı, görevini tamamladıktan sonra öldürülme emri verildi' Acun Ilıcalı, O İsmi Doğruladı: Çok Renk Katacaktır BAŞ AĞRISINDAN 5 DAKİKADA KURTULMANIN 6 YOLU (İLAÇSIZ) Genç Kız Sarhoş Oldu. Sızınca Erkek Arkadaşının Yaptıklarına İnanamayacaksınız