İbrahim Erkal İçin Umutlar Tamamen Tükendi Ünlü türkücü İbrahim Erkal beyin kanaması geçirip ameliyat olmuştu. Yoğun bakımda tutulan Erkal için umutlar tamamen tükendi.

25 Nisan 2017
Reklamlar

Ünlü türkücü İbrahim Erkal beyin kanaması geçirip ameliyat olmuştu. Yoğun bakımda tutulan Erkal için umutlar tamamen tükendi.


İbrahim Erkal'ın son sağlık durumu için yapılan açıklamada ünlü türkücünün herhangi bir yaşama belirtisi göstermediği belirtilerek sevenlerine kötü haber verildi.

KANAMA DURDU, ÖDEM DEVAM EDİYOR

Hastaneden yapılan açıklamada, yoğun bakım servisinde tedavisi süren Erkal'ın beynindeki kanamanın durdurulmasına rağmen ödeminin devam ettiği belirtildi.

MAKİNEYE BAĞLI YAŞIYORMUŞ

Erkal'ın yapılan günlük kontrollerinde beyninde oluşan ödemin geriye gitmediği kalbinin çalışmasına rağmen makineye bağlı olarak tedavisinin sürdüğü belirtildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu Yılın Düğün Dans Şarkısı Kadın Öğretmene 14 Yaşındaki Kız Öğrenciye İstismardan Vatan Şaşmaz'ın doğmamış çocuğuna mektup Siirtte Bayrağımızı İndiren Hain İşte Böyle Öldürüldü!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Çorum’da 13 yaşındaki bir kız çocuğuna babası, amcası ve ağabeyi tarafından tecavüz edildiği ortaya çıktı.
http://cdn00.vidyomani.com/c/8/6/3/ibrahim-erkal-icin-umutlar-tamamen-tukendi-unlu-turkucu-ibrahim-erkal-beyin-kanamasi-gecirip-ameliyat-olmustu-yogun-bakimda-tutulan-erkal-icin-umutlar-tamamen-tukendi/index.html#fb