Hamile Çocuk Plaj Tuvaletinde Doğurdu, Bebeği Orada Bırakıp Eğlenmeye Devam Etti

04 Temmuz 2017
Reklamlar
Tekirdağ'da hamile olduğunu ailesinden gizleyen 17 yaşındaki genç kız, bebeğini plaj tuvaletinde doğurup kaçtı. Bebeği ağlama sesini duyan vatandaşlar fark etti.
HAMİLE OLDUĞUNU AİLESİNDEN GİZLEDİ

İstanbul'da oturan ve hafta sonunu geçirmek için ailesiyle birlikte Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesine bağlı Kumbağ Mahallesi sahiline tatile gelen 17 yaşındaki G.K., erkek arkadaşından hamile kaldı ancak korktuğu için ailesinden gizledi.
PLAJ TUVALETİNDE TEK BAŞINA DOĞUM YAPTI

Kumbağ sahilinde plaj tuvaletinde tek başına doğum yapan genç kız, doğurduğu erkek bebeği göbeğini kesip havluya sararak orada bırakıp tekrar ailesinin yanına döndü ve ailesiyle birlikte plajdan ayrıldı.

TUVALETTEKİ BEBEK AĞLAYINCA FARK EDİLDİ

Bebeğin ağlama sesini duyan tuvalet yakınındaki vatandaşlar, jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekipleri tarafından Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne kaldırılan bebek tedavi altına alındı.
BEBEĞİ BIRAKIP KAÇAN ANNE TUTUKLANDI

Jandarma ekipleri, yaptıkları araştırma sonucu bebeği G.K.'nın dünyaya getirdiğini tespit etti. Jandarma ekipleri plajdan ayrılan G.K., babası K.K., annesi Y.K. ve ağabeyi M.K.'yı gözaltına aldı. İfadelerinin ardından Tekirdağ Adliyesine çıkarılan 4 kişiden G.K. tutuklanırken, anne, baba ve kardeşi serbest bırakıldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Babadan, laf atana değil kızına öldüresiye dayak Geliniyle Aşk Yaşadığı Söyleniyordu, O da Gitti Oğluyla Bir Olup... Öyle Bir Şey Yaptı ki Milyoner'de Murat Yıldırım Sorunun Doğru Cevabı Verdi Ölüm haberini stüdyoda aldı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dikili'de plajda kaybolan çocuk ile ilgili yeni gelişme
http://cdn00.vidyomani.com/c/9/5/4/hamile-cocuk-plaj-tuvaletinde-dogurdu-bebegi-orada-birakip-eglenmeye-devam-etti/index.html#fb