Kalbi Delik Bebeğini "Bakamıyorum" Deyip Bırakıp, Kaçtı!

18 Temmuz 2017
Reklamlar
Erzurum'da Mersin'den geldiği iddia edilen bir kadın, kucağında 4 aylık bebekle eczane önünden geçen bir kadının yanına geldi. Sohbet ettikleri sırada 4 aylık bebeğini kadının kucağına veren anne, kaçmaya başladı. Durumu polise bildiren vatandaş, annenin yakalanmasını istedi.
"BEN BAKAMIYORUM KİM BAKARSA BAKSIN"

Kucağında 4 aylık bebekle kalan kadın, "Ben eczane önünden geçiyordum. Sonra kadın geldi 'çocuğa bakamıyorum' dedi. Babasında velayeti yokmuş, yardım etmek istedim oysa kadın çocuğa bakmak istemiyormuş. Çocuğu elime bıraktı ben de arkasından koştum ama yetişemedim. Bana 'ben bakamıyorum kim bakarsa baksın' dedi. 4 aylık kalbi delik çocuğu bırakıp gitti" şeklinde konuştu.

"ÇEKTİM KÖŞEYE, BEBEĞİNİN GÖZLERİNİN İÇİNE BAK DEDİM"

Kadının üstünün berbat olduğunu belirten kadın, "Kadın berbattı. Annelik duygusu yoktu. Çektim köşeye, bebeğinin gözlerinin içine bak dedim, hiçbir şekilde bir şey demedi" dedi.
KAÇAN ANNE İÇİN ARAMA BAŞLATILDI

Vatandaş ve 4 aylık çocuk ekipler tarafından çocuk şubeye götürülürken, kaçan kadını arama çalışması başlatıldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sevgilisini bıçaklayıp arabadan attı Deniz Akkaya, Gülben'le Ebru'yu Fena Bombaladı: Onların Yanında Zemzemle Yıkanmış Gibiyim Devamını oku... Baldızın Düğünün Seyrini Değiştiren Dansı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Fırtına Deresi'nde Nehir'i arayan dayısı öldü, akrabası yoğun bakımda
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/1/1/kalbi-delik-bebegini-bakamiyorum-deyip-birakip-kacti/index.html#fb