Ana Sayfa
27 Eylül 2017 ( )
Reklamlar

Komşu

eskiden daha küçük bir apartmanda yaşıyordum. taşınmamın sebebi ise kötü komşularımdı. özellikle üst katımda oturan tuhaf adam. çok garip görünen ve kendi kendine yaşayan bir tip. gece yarıları, sinirlerimi alt üst eden sesler geliyordu. tamam çok patır kütür sesler değildi fakat benim gibi çok hafif uykusu olan birisi için rahatsız ediciydi. sesler topuklu ayakkabı sesine benziyordu fakat o kadar sesli değildi. sanki birisi ses çıkarmamaya dikkat ediyor ama yine de beceremiyor gibi bir sesti. evden taşınmadan önce seslerin neredeyse her gece aynı şekilde geldiğini fark ediyor ama bir anlam veremiyordum. taşınalı neredeyse bir sene oldu. o ses hala kafamın içerisinde dolanıyor, alışmışım bir kere.

bir kaç sene daha geçti ve küçük kızıma ev ödevinde yardım ediyorum. okulunda onlara mors alfabesi öğretiyorlar, çalışırken bende bir şeyler kapıyorum tabi. kızım pratik yaparken bir anda o yıllardır aklımdan çıkmayan sesi bana çağrıştırdı. hatta neredeyse aynıydı. kızım o yaptığının anlamı ne? o en kolayı baba ''lütfen bana yardım edin''.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Canlı Yayında Kocasının Ölüm Haberini Sundu Hepimiz defalarca izledik, fark edenin olduğunu sanmam ! İşte o sahnenin kimsenin fark etmediği detayı... Daha uzun ve zayıf görünmek isteyen minyon kadınlar buraya! Muhteşem Tüyolar GÜLMEKTEN GÖZÜMDEN YAŞ GELDİ