İşte Doktorların Dört Yıldır Teşhis Koyamadığı Ve Kimsenin Yaşına İnanamadığı O Çocuk

05 Eylül 2017
Reklamlar

4 yaşındaki Bayzid yaşıtları gibi görünmüyor. Sarkan cildi ve kırışıklıkları onu yaşlı birisi gibi gösteriyor.

Bayzid’in sıradışı görümünün ardından bir gizem yatıyor. Doktorlar dört yıldan beri çocuğa bir teşhis koymaya çalışıyorlar.

Hepimizin kendine has dış görünüşü vardır ve önemli olan insanın içinin güzelliğidir. Tripty Begum ve Lavlu Sikder’in oğlu Bayzid dört yıl önce dünyaya geldi. Dünyaya geldiğinde ebeveynleri farklı göründüğünü farketti. Oğulları tıpkı yaşlı birisi gibi görünüyordu.

Bugün Bayzid dört yaşında ve Bangladeş’in Magura bölgesinde yaşıyor. Gayet sağlıklı olmasına rağmen doktorlar dış görünüşüne bir teşhis koyamadılar. Evde çocuğun mutlu olması için anne ve babası elinden geleni yapıyor. Ancak maalesef Bayzid dışarıya çıktığında istenmeyen bakışlara maruz kalıyor.

Bayzid’in annesi Tripty, “Eşim veya ben oğlumla dışarı çıktığımızda insanlar Bayzid’e bakıyor ve aralarında gülüyorlar” dedi.

Neyse ki Bayzid’in yaşadığı yerdeki komşuları onun rahatsızlığını biliyor ve ona iyi davranıyorlar.

Bayzid son derece eğlenceli ve futbol oynamaya bayılan bir çocuk. Dış görünüşü, içindeki çocuğu asla öldürmemiş. Bazen hastalandığı oluyor.

Bayzid’in babası Lavlu, “Gün içinde hastalığın belirtilerini hissettiği oluyor” dedi.

Bayzid ve ebeveynleri sürekli hastaneye gidiyorlar. Sayısız doktora oğullarını gösterdiler. Ancak teşhis koyabilen olmadı.

Doktorlar, teşhis koyamasa da hastalığın belirtilerini hafifletecek bir tedavi yöntemi buldular. Ancak tedavi masrafları oldukça yüksek.

Bayzid’in babası, “Oğlumun tedavi masraflarını karşılayamadığım için kendimi kötü hissediyorum” dedi.

Yine de aile geleceğe umutla bakıyor. Bir gün oğullarını tamamen iyileştirebilecek bir tedavi bulunacağına inanıyorlar.

Bayzid’in annesi son olarak, “Oğlumun tedavisinin mümkün olduğunu düşünüyorum. Bir gün onu herkes gibi göreceğimden eminim” dedi.

Umarız ki Bayzid’e bir önce teşhis koyulur ve uygun tedaviye insanların yapacakları para bağışıyla başlanır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Baldızın Düğünün Seyrini Değiştiren Dansı 3 Günde mermer gibi bir cilt! Cilt lekesi, sivilce izi, akne izi ve kırışıklıklarını yok eden kür Sosyal medya İstanbul’daki taciz iddiasını konuşuyor! Otellerin Bilmenizi İstemedikleri 10 SIR

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Şoke eden savunma: 'Polis yakalamasaydı eşimi de öldürecektim'