Sibel Can’ın oğlu Engincan otelde odasının kapısını açık unutmuştu

03 Eylül 2017
Reklamlar
Şarkıcı Sibel Can'ın yurtdışında eğitim gören oğlu Engincan Ural, geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye geldi. Şişli'de bulunan lüks bir otelde konaklayan Ural, odasında bulunan değerleri eşyalarını yerinde göremedi. Bunun üzerine otel görevlilerine başvuran Ural'ın ihbarı sonrası güvenlik kameralarına yakalanan hırsız belirlendi.

HIRSIZIN SAVUNMASI "PES" DEDİRTTİ

Kamera kayıtlarından Engincan Ural'ın saat 11.00 sıralarında kapısını açık bıraktığı anda yan odada kala Sait M.'nin içeri girdiği, birkaç dakika sonra koşarak odasına geçtiği tespit edildi. Sait M., hırsızlık olayını kabul ederek, "Alkollüydüm. Kendi odam zannettiğim için yan odaya girmişim. Ardından pahalı eşyaları görünce alıp kendi odama götürdüm. Pişmanım" dedi.

HIRSIZIN 12,5 YIL HAPSİ İSTENDİ

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma sonunda, Engincan Ural'ın müşteki olduğu bir iddianame hazırlandı. İddianamede, Sait M. hakkında, "Konut dokunmazlığını ihlal ve hırsızlık" suçlarından 12.5 yıla kadar hapis cezası istendi. Dava, ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek. (Kaynak: Sabah)

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kız çocukları ve internet... Akıllara durgunluk veren haber İzdivaçta Koca Arayan Rus Gelin Adayı, Dönen Dolabı Bir Bir Anlattı Yıldız Tilbe Umre Fotoğrafları İle Sosyal Medyayı Salladı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ünlü Sunucu Zahide Yetiş'ten Gülben Ergen'e Şoke Eden Sözler