14 yaşındaki kız çocuğu karın ağrısı ve şiddetli sancı şikayetleriyle gittiği hastanede doğum yaptı

15 Nisan 2017
Reklamlar
Amasya'nın Suluova ilçesinde 14 yaşındaki kız çocuğu, karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede bir kız bebek dünyaya getirdi.

HAMİLE OLDUĞU ANLAŞILDI

Ailesiyle birlikte yaşayan ortaokul öğrencisi S.D.K., karın ağrısı ve şiddetli sancı nedeniyle ilçedeki hastaneye gidip acil servisten giriş yaptı. Yapılan ilk tetkikinde hamile olduğu anlaşılan S.D.K, görevli ebeler tarafından alındığı doğum servisinde bir kız çocuk dünyaya getirdi. Anne ve bebeği ambulansla Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilip kadın doğum servisinde tedavi altına alındı.

''KONU HASSASİYETLE TAKİP EDİLMEKTEDİR''

Başlatılan soruşturmada S.D.K. ile arkadaşlık yaptığı öğrenilen 19 yaşındaki Ö.Ş. polis tarafından 'istismar' şüphelisi olarak Suluova'da gözaltına alındı. Amasya Valisi Salih Işık, "Olayın öğrenildiği andan itibaren Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü uzmanları tarafından gerekli sosyal, ekonomik ve psikolojik inceleme başlatılmış ve konu hassasiyetle takip edilmektedir" açıklamasında bulundu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

15 yaşındaki bir çocuğu istismar ederken ailesi bastı YILANLA ŞAKA YAPARSAN OLACAĞI BUDUR..!! DEAŞ'ın Cinsel Köle Yaptığı Kadın, Yaşadığı İğrençliği Anlattı Devamını oku..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yok Böyle Ses Karadenizli Kız Sesiyle Sosyal Medyayı Salladı
http://cdn00.vidyomani.com/c/9/7/7/14-yasindaki-kiz-cocugu-karin-agrisi-ve-siddetli-sanci-sikayetleriyle-gittigi-hastanede-dogum-yapti/index.html#fb